Perkütan Hidrotomi

Rauf Özgür Kimdir

Dr. Rauf Özgür Perkütan Hidrotomi alanında Türkiye’deki ilk ve tek eğitim ve uygulama yeterliliğine sahip hekimdir.

21.Kasım.1971 de İzmir’de doğmuştur. 4 yaşında 1975 yılında öğrenimine Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel ilkokulunda başlamıştır. Ortaokula 1981-1984 Gürçeşme Lisesi’nde devam etmiştir. 1984 – 1987 arasında İzmir Atatürk Lisesi’ni tamamlamıştır. 
1987 de Türkiye’nin o tarihe kadarki en genç tıp fakültesi öğrencisi olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başlamış ve mezun olmuştur. Mecburi hizmetinde 1994 – 2006 yılları arasında Sağlık bakanlığına bağlı sağlık kuruluşlarında Pratisyen hekim olarak çalıştığı sürede saha tecrübesi kazanmıştır.
1995 Dinar depremi, 1999 İstanbul depremi ve 2002 Çay depreminde gönüllü sağlık personeli olarak yardım ekiplerinde çalışmıştır. 2006-2016 yılları arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesinde acil servis ve yoğun bakım servisi hekimliği yapmıştır. 
Mesleki gelişimini arttırmak için sürekli olarak eğitim almaya devam eden Dr. Rauf Özgür Perkutan hidrotomi eğitimini Fransa da tamamlamış ve Uluslararası Perkutan Hdrotomi Derneğinden yeterlilik belgesini almıştır. Meslek hayatında 27. inci yılında olan doktor Rauf Özgür ağırlıklı olarak kronik ve dejeneratif hastalıkları olan 250.000 e yakın hasta muayene ve tedavi tecrübesine sahiptir. Perkütan Hidrotomi alanında Türkiye’deki ilk ve tek eğitim ve uygulama yeterliliğine sahip hekimdir.
Dr. Rauf Özgür’ün aldığı eğitimlerden bazıları
Perkütan Hidrotomi Eğitimi
Mezoterapi Eğitimi
İlk ve Acil Yardım Hekimliği Eğitimi
Hipnoz Uygulayıcılığı Eğitimi
Self hipnoz ve Hipnomeditasyon Eğitimi
İleri Hipnoz Terapi Uygulayıcılığı Eğitimi
Hipnotik Telkin Dili ve Eğitim Hipnozu Eğitimi
Organizasyonlarda Aile Dizimi Uygulamaları Eğitimi
Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimi
Eğiticinin Eğitimi
İşyeri Hekimliği Eğitimi
Aile Hekimliği Eğitimi

0 Yorum: “Rauf Özgür Kimdir”

Bir yorum yada yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Perkütan Hidrotomi